Cup

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 12/08/2020
17:00
Oravan - Belá
Tuesday 18/08/2020
17:00
Lipany - Ružomberok
Wednesday 19/08/2020
17:00
Mladosť Kalša - Zemplín Michalovce
Wednesday 19/08/2020
17:00
Gelnica - Slavoj Trebišov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Svit - Partizán Bardejov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Višňové - Liptovský Mikuláš
Wednesday 19/08/2020
17:00
Gbeľany - Sereď
Wednesday 19/08/2020
17:00
Fomat Martin - Poprad
Wednesday 19/08/2020
17:00
Dolný Kubín - Púchov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Tatran VLM - Dukla Banská Bystrica
Wednesday 19/08/2020
17:00
Podkonice - Zlaté Moravce
Wednesday 19/08/2020
17:00
Olováry - FC Košice
Wednesday 19/08/2020
17:00
Lokomotíva Zvolen - Nitra
Wednesday 19/08/2020
17:00
Považská Bystrica - Petržalka
Wednesday 19/08/2020
17:00
Malženice - Spartak Trnava
Wednesday 19/08/2020
17:00
Tovarníky - Podbrezová
Wednesday 19/08/2020
17:00
Piešťany - DAC
Wednesday 19/08/2020
17:00
Jednota Sokol - Šamorín
Wednesday 19/08/2020
17:00
Kostolné Kračany - Skalica
Wednesday 19/08/2020
17:00
Veľký Lapáš - Dubnica
Wednesday 19/08/2020
17:00
Spartak Myjava - Trenčín
Wednesday 19/08/2020
17:00
Rusovce - Komárno
Wednesday 19/08/2020
17:00
Kalinkovo - Senica
Wednesday 19/08/2020
17:00
Dunajská Lužná - Pohronie
Wednesday 19/08/2020
17:00
Námestovo - Žilina
Wednesday 19/08/2020
17:00
Nižná - Bešeňová
Wednesday 19/08/2020
17:00
Tvrdošín - Oravské Veselé
Wednesday 19/08/2020
17:00
Sokol Jakub - Detva
Wednesday 19/08/2020
17:00
Málinec - Hrochoť
Wednesday 19/08/2020
17:00
Strážske - Pavlovce nad Uhom
Wednesday 19/08/2020
17:00
Veľké Revištia - Vranov nad Topľou
Wednesday 19/08/2020
17:00
Brezno - Ďarmoty
Wednesday 19/08/2020
17:00
Lokomotíva Košice - Čaňa
Wednesday 19/08/2020
17:00
Košická Nová Ves - Slávia TU Košice
Wednesday 19/08/2020
17:00
Pokrok Krompachy - Spišské Podhradie
Wednesday 19/08/2020
17:00
Kežmarok - Rudňany
Wednesday 19/08/2020
17:00
Jasenov - MSK Tesla Stropkov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Veľká Lomnica - Slavoj Spišská Belá
Wednesday 19/08/2020
17:00
Gerlachov - Sokol Ľubotice
Wednesday 19/08/2020
17:00
Slovan Sabinov - Tatran Prešov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Švošov - Slávia Staškov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Hajnáčka - Rimavská Sobota
Wednesday 19/08/2020
17:00
Baník Veľký Krtíš - Príbelce
Wednesday 19/08/2020
17:00
Kysucké Nové Mesto - Tatran Krásno
Wednesday 19/08/2020
17:00
TBC - Jednota Bánová
Wednesday 19/08/2020
17:00
TBC - Kováčová
Wednesday 19/08/2020
17:00
Družstevník Zvončín - Horná Krupá
Wednesday 19/08/2020
17:00
Šoporňa - Pata
Wednesday 19/08/2020
17:00
Veľké Lovce - Družstevník Bešeňov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Baník Handlová - Baník Lehota p.Vtáčnikom
Wednesday 19/08/2020
17:00
Družstevník Jacovce - Dolné Vestenice
Wednesday 19/08/2020
17:00
NMŠK 1922 Bratislava - Rača
Wednesday 19/08/2020
17:00
Pezinok - Rovinka
Wednesday 19/08/2020
17:00
Lokomotíva DNV - Malacky
Wednesday 19/08/2020
17:00
Závod - Rohožník
Wednesday 19/08/2020
17:00
Družstevník Radimov - Nafta Gbely
Wednesday 19/08/2020
17:00
Považan Pruské - Spartak Kvašov
Wednesday 19/08/2020
17:00
Nevidzany - Kolárovo
Wednesday 19/08/2020
17:00
Veľké Zálužie - Hurbanovo
Wednesday 19/08/2020
17:00
Blava 1928 - Galanta
Wednesday 19/08/2020
17:00
Melčice-Lieskové - Nové Mesto nad Váhom
Wednesday 19/08/2020
17:00
Šurany - Imeľ
Wednesday 19/08/2020
17:00
Slovan Modra - Slovan Most
Wednesday 02/09/2020
17:00
Beluša - Slovan Bratislava

Tables

# Team MP D P
1 38 +52 99
2 38 +67 81
3 38 +30 66
4 38 +15 66
5 38 +26 62
18+ GambleAware