Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 1 - 1 | Anzhi | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 2 | CSKA Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zenit | 0 - 1 | Anzhi | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Anzhi | 1 - 0 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Zenit | 0 - 0 | Kuban Krasnodar | |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 3 - 0 | Yenisey | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 0 | Akhmat Grozny | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Yenisey | 1 - 0 | SKA Khabarovsk | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Mordovia Saransk | 0 - 2 | Zenit | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Kuban Krasnodar | 1 - 0 | Krasnodar | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Rostov | 0 - 0 | Spartak Moscow | |
Wednesday | ||||
FT
|
Anzhi | 2 - 1 | Krylya Sovetov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Akhmat Grozny | 3 - 1 | Lokomotiv Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Dinamo Moscow | 2 - 1 | Khimki | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA Moscow | 3 - 0 | Tyumen | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
SKA Khabarovsk | 2 - 1 | Amkar Perm | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Spartak Nal'chik | 1 - 3 | Akhmat Grozny | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Baltika | 1 - 2 | Zenit | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Yenisey | 2 - 1 | Rubin Kazan | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Armavir | 0 - 3 | Lokomotiv Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Astrakhan | 1 - 3 | Rostov | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Lokomotiv Moskva II | 0 - 1 | Mordovia Saransk | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tom Tomsk | 0 - 1 | CSKA Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Volga Ulyanovsk | 0 - 1 | Kuban Krasnodar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimik Dzerzhinsk | 1 - 2 | Krasnodar | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Khimki | 2 - 0 | Volga | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Torpedo Moskva | 0 - 3 | Dinamo Moscow | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Salyut Belgorod | 1 - 2 | Spartak Moscow | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Tyumen | 2 - 1 | FK Spartak Vladikavkaz | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Orenburg | 2 - 4 | Krylya Sovetov | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Ural | 0 - 0 | Anzhi | View events |