Magyar Kupa

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Friday 18/09/2020
FT
SC Sopron 0 - 0 BVSC
Saturday 19/09/2020
13:00
Ráckeve VAFC - Ferencvaros
Saturday 19/09/2020
14:00
Szarvaskend - Csákvári TK
Saturday 19/09/2020
14:00
Zsámbéki SK - Szabadkikötő
Saturday 19/09/2020
14:00
Sajóbábony Vegyész - Egri
Saturday 19/09/2020
14:30
Bonyhád Völgység - Monor
Saturday 19/09/2020
15:00
Makó - Pécsi MFC
Saturday 19/09/2020
15:00
Építők - MTK
Saturday 19/09/2020
15:00
Mohácsi TE - Budafoki MTE
Saturday 19/09/2020
15:00
Sárvári - Kaposvári Rákóczi
Saturday 19/09/2020
15:00
Diósjenő - Dorogi
Saturday 19/09/2020
15:00
Mezőkeresztes - Zalaegerszegi TE
Saturday 19/09/2020
15:00
Balatonfüredi - DEAC
Saturday 19/09/2020
15:00
Szeghalmi - Szolnoki MÁV
Saturday 19/09/2020
15:00
Jászberényi - Budaörs
Saturday 19/09/2020
15:00
BSE - Diósgyőr
Saturday 19/09/2020
15:00
MTE 1904 - Siófok
Saturday 19/09/2020
15:00
Kecskéd - Kisvárda
Saturday 19/09/2020
15:00
Sárbogárd - Kazincbarcika
Saturday 19/09/2020
15:00
BKV Előre - Szentlőrinc SE
Saturday 19/09/2020
15:00
Vác - Békéscsaba
Saturday 19/09/2020
15:00
Gázgyár - Gesztely
Saturday 19/09/2020
15:00
Csornai SE - Dabas-Gyón
Saturday 19/09/2020
15:00
Fémalk-Dunavarsány - Körösladány
Saturday 19/09/2020
15:00
Bodajk - Érdi VSE
Saturday 19/09/2020
15:00
Király SZE - Bicskei
Saturday 19/09/2020
15:00
Bátaszék SE - Fehérgyarmat
Saturday 19/09/2020
15:00
Kabai Meteorit - Nagybajomi AC
Saturday 19/09/2020
15:00
Kiskunfelegyhazi HTK - Majosi
Saturday 19/09/2020
15:00
Abda - Hódmezővásárhely
Saturday 19/09/2020
15:00
Mezőtúri - Ménfőcsanak
Saturday 19/09/2020
15:00
Mátraterenye - Cso-Ki Sport
Saturday 19/09/2020
15:00
Füzesgyarmati - Gárdony
Saturday 19/09/2020
15:00
Tihany - Kecskeméti TE
Saturday 19/09/2020
15:00
Mórahalom - Gyöngyös
Saturday 19/09/2020
15:00
BTE Felsőzsolca - Gyulai Termál
Saturday 19/09/2020
15:00
PTE-PEAC - Salgótarján
Saturday 19/09/2020
15:00
Ajka Kristály - Lipót Pékség
Saturday 19/09/2020
15:00
Kozármisleny - Tatabánya
Saturday 19/09/2020
18:00
Tiszakécske - Debrecen
Saturday 19/09/2020
20:00
Pápai Perutz - Győri ETO
Sunday 20/09/2020
12:30
Tiszaújváros - Honvéd
Sunday 20/09/2020
15:00
Csepel - Soroksár SC
Sunday 20/09/2020
15:00
Sényő Carnifex - Vasas
Sunday 20/09/2020
15:00
Szegedi VSE - Szombathelyi Haladás
Sunday 20/09/2020
15:00
Tiszaföldvár - Fehérvár
Sunday 20/09/2020
15:00
Kerekegyházi - Gyirmót
Sunday 20/09/2020
15:00
Maroshegy - Ajka
Sunday 20/09/2020
15:00
Mándok KSE - Mezőkövesd-Zsóry
Sunday 20/09/2020
15:00
FC Hatvan - Paksi SE
Sunday 20/09/2020
15:00
Tarpa - Komárom
Sunday 20/09/2020
15:00
Ceglédi - Rákosmenti KSK
Sunday 20/09/2020
15:00
Dabas - Dunaújváros-Pálhalma
Sunday 20/09/2020
15:00
Teskánd - Taksony
Sunday 20/09/2020
15:00
ESMTK - Tállya
Sunday 20/09/2020
15:00
Balmazújvárosi - III. Kerületi TUE
Sunday 20/09/2020
15:00
Zalaszentgrót - Nagyatádi
Sunday 20/09/2020
15:00
Csácsbozsok-Nemesapáti - Szekszárd
Sunday 20/09/2020
15:00
Gyöngyöshalász SE - Nagykanizsa
Wednesday 07/10/2020
14:00
Veszprém - Szeged 2011
Wednesday 07/10/2020
14:00
Lőrinci - Nyíregyháza Spartacus
Wednesday 07/10/2020
14:00
Iváncsa - Újpest
Wednesday 07/10/2020
14:00
Tiszafuredi VSE - Putnok VSE
Saturday 10/10/2020
14:00
Toponár - Puskás

Tables

# Team MP D P
1 1 +3 3
2 1 +3 3
3 1 +2 3
4 1 +2 3
5 1 +2 3
18+ GambleAware