Reg. Cup Hamburg

Final

Day Home team Score/Time Away team  
Saturday 22/08/2020
FT
Eintracht Norderstedt 5 - 1 Sasel

Semi-finals

Day Home team Score/Time Away team  
Sunday 16/08/2020
FT
Eintracht Norderstedt 3 - 2 Altona 93
Sunday 16/08/2020
FT
Rugenbergen 0 - 3 Sasel

Quarter-finals

Day Home team Score/Time Away team  
Saturday 08/08/2020
FT
Sasel 1 - 1 Barmbek-Uhlenhorst
Sunday 09/08/2020
FT
Teutonia Ottensen 0 - 1 Eintracht Norderstedt
Sunday 09/08/2020
FT
Halstenbek-Rellingen 2 - 4 Rugenbergen
Sunday 09/08/2020
FT
ASV Hamburg 0 - 4 Altona 93

8th Finals

Day Home team Score/Time Away team  
Friday 13/12/2019
FT
Harburger 0 - 7 Sasel
Saturday 14/12/2019
FT
Meiendorfer SV 0 - 5 Eintracht Norderstedt
Sunday 15/12/2019
FT
HEBC 0 - 0 Barmbek-Uhlenhorst
Sunday 15/12/2019
FT
ASV Hamburg 3 - 2 Concordia
Sunday 15/12/2019
FT
Teutonia Ottensen 5 - 0 Buchholz
Saturday 08/02/2020
FT
Schwarzenbek 0 - 0 Rugenbergen
Sunday 16/02/2020
FT
Hamwarde 1 - 2 Halstenbek-Rellingen
Wednesday 19/02/2020
FT
Osdorf 2 - 3 Altona 93

16th Finals

Day Home team Score/Time Away team  
Wednesday 02/10/2019
FT
Groß Borstel 2 - 4 Sasel
Wednesday 02/10/2019
FT
Wellingsbüttel 1 - 2 Concordia
Wednesday 02/10/2019
FT
Curslack-Neuengamme 2 - 3 Meiendorfer SV
Wednesday 02/10/2019
FT
Lieth 3 - 4 ASV Hamburg
Wednesday 02/10/2019
FT
Egenbüttel 1 - 2 Halstenbek-Rellingen
Wednesday 02/10/2019
FT
Victoria Hamburg 3 - 3 Altona 93
Wednesday 02/10/2019
FT
Börnsen 2 - 6 Rugenbergen
Thursday 03/10/2019
FT
UH-Adler 2 - 5 Buchholz
Thursday 03/10/2019
FT
Teutonia Hamburg 0 - 5 Eintracht Norderstedt
Thursday 03/10/2019
FT
HNT 1 - 2 Schwarzenbek
Thursday 03/10/2019
FT
Niendorfer TSV 2 - 3 Teutonia Ottensen
Thursday 03/10/2019
FT
Eimsbütteler TV 2 - 3 Barmbek-Uhlenhorst
Thursday 03/10/2019
FT
Hamwarde 3 - 3 Sternschanze
Tuesday 08/10/2019
FT
Harksheide 0 - 6 Osdorf
Wednesday 30/10/2019
FT
Harburger 2 - 1 Rantzau
Thursday 31/10/2019
FT
Poppenbüttel 0 - 4 HEBC

Tables

# Team MP D P
1 9 +12 20
2 9 +5 20
3 9 +12 18
4 9 +6 18
5 8 +4 16
18+ GambleAware