FA Vase

England

Matches

Day Home team Score/Time Away team  
Saturday 22/10/2022
16:00
Whitley Bay - Billingham Synthonia
Saturday 22/10/2022
16:00
Newcastle Benfield - Newton Aycliffe
Saturday 22/10/2022
16:00
Seaham Red Star - Eccleshill United
Saturday 22/10/2022
16:00
Bury AFC - Bishop Auckland
Saturday 22/10/2022
16:00
Squires Gate - Cammell Laird
Saturday 22/10/2022
16:00
Barnoldswick Town - Selby Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Billingham Town - Isle of Man
Saturday 22/10/2022
16:00
Barton Town - Cheadle Town
Saturday 22/10/2022
16:00
West Didsbury & Chorlton - Golcar United
Saturday 22/10/2022
16:00
Kendal Town - Longridge Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Brandon United - Thackley
Saturday 22/10/2022
16:00
Brigg Town - Harrogate Railway
Saturday 22/10/2022
16:00
Newcastle University - Hallam
Saturday 22/10/2022
16:00
Frickley Athletic - AFC Emley
Saturday 22/10/2022
16:00
Holker Old Boys - Whickham
Saturday 22/10/2022
16:00
St Helens - Penistone Church
Saturday 22/10/2022
16:00
AFC Darwen - Litherland Remyca
Saturday 22/10/2022
16:00
Campion - Bacup Borough
Saturday 22/10/2022
16:00
Horden CW - Armthorpe Welfare
Saturday 22/10/2022
16:00
Thornaby - Pilkington
Saturday 22/10/2022
16:00
Winterton Rangers - Prestwich Heys
Saturday 22/10/2022
16:00
Pershore Town - Atherstone Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Stourport Swifts - Shifnal Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Newark and Sherwood FC - Ashby Ivanhoe
Saturday 22/10/2022
16:00
Coventry United - Romulus
Saturday 22/10/2022
16:00
Westfields - Ollerton Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Hinckley AFC - Cogenhoe United
Saturday 22/10/2022
16:00
Worcester City - Wellingborough Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Sandbach United - Kimberley Miners Welfare
Saturday 22/10/2022
16:00
Cheltenham Saracens - Belper United
Saturday 22/10/2022
16:00
Brocton - Wolverhampton Casuals
Saturday 22/10/2022
16:00
Racing Club Warwick - Dunkirk
Saturday 22/10/2022
16:00
Newent Town - Eccleshall
Saturday 22/10/2022
16:00
Stone Old Alleynians - Shirebrook Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Blackstones - Bourne Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Birstall United - AFC Wulfrunians
Saturday 22/10/2022
16:00
Hartpury University - Tuffley Rovers
Saturday 22/10/2022
16:00
Sherwood Colliery - Pinchbeck United
Saturday 22/10/2022
16:00
Tividale - Radford
Saturday 22/10/2022
16:00
Lye Town - Sileby Rangers
Saturday 22/10/2022
16:00
Stapenhill - Walsall Wood
Saturday 22/10/2022
16:00
Quorn - Highgate United
Saturday 22/10/2022
16:00
Buckhurst Hill - Basildon Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Tring Athletic - Aylesbury Vale Dynamos
Saturday 22/10/2022
16:00
Downham Town - Stansted
Saturday 22/10/2022
16:00
Harpenden Town - St. Panteleimon
Saturday 22/10/2022
16:00
May & Baker Eastbrook - Enfield
Saturday 22/10/2022
16:00
Norwich United - Barkingside
Saturday 22/10/2022
16:00
Biggleswade United - Redbridge
Saturday 22/10/2022
16:00
Baldock Town - Benfleet
Saturday 22/10/2022
16:00
Godmanchester Rovers - Little Oakley
Saturday 22/10/2022
16:00
Shefford Town & Campton - Leighton Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Newmarket Town - Romford
Saturday 22/10/2022
16:00
Woodford Town - Sawbridgeworth Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Oxhey Jets - Wisbech Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Dunstable Town - Norwich CBS
Saturday 22/10/2022
16:00
Burnham Ramblers - Ely City
Saturday 22/10/2022
16:00
Whittlesey Athletic - Diss Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Wormley Rovers - Sheringham
Saturday 22/10/2022
16:00
Erith Town - Crawley Down Gatwick
Saturday 22/10/2022
16:00
Eastbourne Town - Brook House
Saturday 22/10/2022
16:00
Crowborough Athletic - Eversley & California
Saturday 22/10/2022
16:00
Rising Ballers - Harefield United
Saturday 22/10/2022
16:00
Lydd Town - Holyport
Saturday 22/10/2022
16:00
Peacehaven & Telscombe - Horley Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Fleet Town - Colliers Wood United
Saturday 22/10/2022
16:00
Chessington & Hook Utd. - Berks County
Saturday 22/10/2022
16:00
Larkfield & New Hythe - Edgware & Kingsbury
Saturday 22/10/2022
16:00
Rusthall - Montpelier Villa
Saturday 22/10/2022
16:00
Jersey Bulls - Bearsted
Saturday 22/10/2022
16:00
Bedfont & Feltham - Redhill
Saturday 22/10/2022
16:00
Kennington - Blackfield & Langley
Saturday 22/10/2022
16:00
Rayners Lane - Cowes Sports
Saturday 22/10/2022
16:00
British Airways - Abbey Rangers
Saturday 22/10/2022
16:00
Whitchurch United - Broadbridge Heath
Saturday 22/10/2022
16:00
Horndean - Bexhill United
Saturday 22/10/2022
16:00
Tadley Calleva - Guildford City
Saturday 22/10/2022
16:00
AFC Stoneham - Fisher
Saturday 22/10/2022
16:00
London Samurai Rovers - Wallingford & Crowmarsh
Saturday 22/10/2022
16:00
Newport (Isle of Wight) - Ascot United
Saturday 22/10/2022
16:00
Pagham - Sporting Bengal United
Saturday 22/10/2022
16:00
Deal Town - Tooting Bec
Saturday 22/10/2022
16:00
AFC Portchester - Phoenix Sports
Saturday 22/10/2022
16:00
Frimley Green - North Greenford United
Saturday 22/10/2022
16:00
Whyteleafe - Snodland Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Little Common - Milton United
Saturday 22/10/2022
16:00
Street - Andover New Street
Saturday 22/10/2022
16:00
Wellington AFC - Barnstaple Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Oldland Abbotonians - Shaftesbury Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Falmouth Town - Helston Athletic
Saturday 22/10/2022
16:00
Cribbs - Portland United
Saturday 22/10/2022
16:00
Mangotsfield United - Crediton United
Saturday 22/10/2022
16:00
Bovey Tracey - Ivybridge Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Bradford Town - Laverstock & Ford
Saturday 22/10/2022
16:00
Lydney Town - Mousehole
Saturday 22/10/2022
16:00
Brixham - Odd Down
Saturday 22/10/2022
16:00
Brimscombe & Thrupp - Torpoint Athletic
Saturday 22/10/2022
16:00
Cullompton Rangers - Bemerton Heath Harleq.
Saturday 22/10/2022
16:00
Bishops Lydeard - Roman Glass St George
Saturday 22/10/2022
16:00
St Blazey - Thornbury Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Bridport - Royal Wootton Bassett
Saturday 22/10/2022
16:00
Keynsham Town - Corsham Town
Saturday 22/10/2022
16:00
Elburton Villa - Ashton & Backwell United

Video

Tables

# Team MP D P
1 8 +12 21
2 8 +20 20
3 8 +9 17
4 7 +6 14
5 7 +0 13
18+ GambleAware