Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Arda | 0 - 1 | CSKA Sofia | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Tuesday | |||||
FT
|
Arda | 0 - 0 | Slavia Sofia | ||
Tuesday | |||||
FT
|
Slavia Sofia | 0 - 1 | Arda | View events | |
Aggr. | Slavia Sofia | 0 - 1 | Arda | ||
Wednesday | |||||
FT
|
CSKA Sofia | 1 - 1 | Ludogorets | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Ludogorets | 1 - 2 | CSKA Sofia | View events | |
Aggr. | Ludogorets | 2 - 3 | CSKA Sofia |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Ludogorets | 2 - 1 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
CSKA 1948 Sofia | 0 - 1 | Arda | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 2 - 1 | Levski Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 4 - 0 | Botev Vratsa | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Monday | ||||
FT
|
Lokomotiv Plovdiv | 2 - 1 | Belasitsa | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
Etar VT | 0 - 1 | Arda | View events |
Tuesday | ||||
FT
|
CSKA Sofia | 3 - 1 | Cherno more | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Botev Plovdiv | 1 - 2 | CSKA 1948 Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Tsarsko selo | 1 - 2 | Ludogorets | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Levski Sofia | 3 - 1 | Beroe | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Botev Vratsa | 3 - 0 | Chernomorets Balchik | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Slavia Sofia | 1 - 1 | Montana | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Kariana Erden | 0 - 1 | Tsarsko selo | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Partizan Cherven bryag | 1 - 4 | Levski Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Sevlievo | 1 - 5 | Slavia Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Izvor Gorski izvor | 1 - 2 | Montana | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Yantra 2019 | 1 - 6 | Cherno more | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Drenovets | 0 - 6 | CSKA 1948 Sofia | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Pirin Blagoevgrad | 3 - 4 | Beroe | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Chernomorets Balchik | 1 - 0 | Septemvri Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Nadezhda Dobroslavtsi | 0 - 2 | Botev Vratsa | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Oborishte | 0 - 4 | Botev Plovdiv | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Sozopol | 0 - 0 | Etar VT | |
Tuesday | ||||
FT
|
Zagorets | 3 - 4 | Lokomotiv Plovdiv | View events |
Wednesday | ||||
FT
|
Spartak Varna | 1 - 2 | Arda | View events |
Saturday | ||||
FT
|
Botev Ihtiman | 0 - 5 | CSKA Sofia | View events |
Thursday | ||||
FT
|
Sportist Svoge | 1 - 3 | Ludogorets | View events |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Wednesday | ||||
FT
|
Varbitsa Benkovski | 2 - 6 | Izvor Gorski izvor | |
Wednesday | ||||
FT
|
Rodopa Smolyan | 2 - 1 | Maritsa Plovdiv | |
Wednesday | ||||
FT
|
Chernogorets Noevtsi | 0 - 2 | Nadezhda Dobroslavtsi | |
Wednesday | ||||
FT
|
Marek | 0 - 1 | Oborishte | |
Wednesday | ||||
FT
|
Chavdar Troyan | 3 - 0 | Pavlikeni |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Sveti Nikola Burgas | 2 - 1 | Byala reka Zaychar | |
Wednesday | ||||
FT
|
Belasitsa | 4 - 0 | Vihren Sandanski | |
Wednesday | ||||
FT
|
Atletik Kuklen | 1 - 2 | Maritsa Plovdiv | |
Wednesday | ||||
FT
|
Balkan Botevgrad | 1 - 1 | Botev Ihtiman | |
Wednesday | ||||
FT
|
Oborishte | 7 - 0 | Spartak Kalugerovo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Chavdar Troyan | 3 - 2 | Botev Lukovit | |
Wednesday | ||||
FT
|
Botev Kermen | 0 - 5 | Zagorets |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Atletik Kableshkovo | 0 - 9 | Sveti Nikola Burgas | |
Sunday | ||||
FT
|
Byala reka Zaychar | 6 - 5 | Zvezdenburg Burgas | |
Wednesday | ||||
FT
|
Atletik Kuklen | 6 - 0 | Spartak Plovdiv | |
Wednesday | ||||
FT
|
Maritsa Milevo | 0 - 3 | Maritsa Plovdiv |