Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 1 - 1 | Olimpik Sarajevo | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 1 - 1 | Siroki Brijeg | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 2 - 2 | Olimpik Sarajevo |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 0 - 0 | Zrinjski | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 0 - 0 | Olimpik Sarajevo | ||
Aggr. | Olimpik Sarajevo | 0 - 0 | Zrinjski | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Siroki Brijeg | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 2 - 1 | Borac Banja Luka | View events | |
Aggr. | Borac Banja Luka | 1 - 2 | Siroki Brijeg |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 1 - 1 | Olimpik Sarajevo | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Olimpik Sarajevo | 4 - 3 | Zvijezda Gradačac | View events | |
Aggr. | Olimpik Sarajevo | 5 - 4 | Zvijezda Gradačac | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Zrinjski | 2 - 2 | Velez | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Velez | 0 - 2 | Zrinjski | View events | |
Aggr. | Velez | 2 - 4 | Zrinjski | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Mladost Velika Obarska | 1 - 3 | Siroki Brijeg | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Siroki Brijeg | 5 - 0 | Mladost Velika Obarska | View events | |
Aggr. | Siroki Brijeg | 8 - 1 | Mladost Velika Obarska | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Sarajevo | 1 - 2 | Borac Banja Luka | View events | |
Wednesday | |||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 1 | Sarajevo | View events | |
Aggr. | Borac Banja Luka | 2 - 2 | Sarajevo |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Tuesday | ||||
FT
|
Sloboda Mrkonjić Grad | 0 - 2 | Željezničar | |
Tuesday | ||||
FT
|
Bratstvo Gračanica | 0 - 0 | Olimpik Sarajevo | |
Wednesday | ||||
FT
|
Rudar Prijedor | 3 - 0 | Podgrmeč | |
Wednesday | ||||
FT
|
Slavija | 1 - 2 | Velez | |
Wednesday | ||||
FT
|
Ljubuski | 3 - 0 | Drina HE Višegrad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Jedinstvo Bihać | 0 - 2 | Siroki Brijeg | |
Wednesday | ||||
FT
|
Metalleghe-BSI Jajce | 1 - 0 | Proleter Teslić | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Doboj Kakanj | 1 - 0 | Goražde | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zvijezda Gradačac | 5 - 1 | Sloboda Novi Grad | |
Wednesday | ||||
FT
|
Vitez | 1 - 1 | Gradina | |
Wednesday | ||||
FT
|
Mladost Velika Obarska | 1 - 0 | Mladost Župča | |
Wednesday | ||||
FT
|
Radnik Bijeljina | 1 - 5 | Čelik | |
Wednesday | ||||
FT
|
Zrinjski | 3 - 1 | Napredak Donji Šepak | |
Wednesday | ||||
FT
|
Travnik | 0 - 0 | Sloboda Tuzla | |
Wednesday | ||||
FT
|
Borac Banja Luka | 0 - 0 | Drina Zvornik | |
Wednesday | ||||
FT
|
Igman Konjic | 0 - 3 | Sarajevo |