Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Partizan Minsk | 2 - 1 | Shakhtyor Soligorsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Wednesday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Dinamo Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 2 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Aggr. | Shakhtyor Soligorsk | 4 - 2 | Dinamo Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 2 - 4 | Partizan Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Partizan Minsk | 2 - 1 | BATE | ||
Aggr. | BATE | 3 - 6 | Partizan Minsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 3 | BATE | ||
Wednesday | |||||
FT
|
BATE | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | ||
Aggr. | Khimik Svetlogorsk | 1 - 3 | BATE | ||
Saturday | |||||
FT
|
Partizan Minsk | 4 - 0 | Gomel | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Gomel | 2 - 0 | Partizan Minsk | ||
Aggr. | Partizan Minsk | 4 - 2 | Gomel | ||
Saturday | |||||
FT
|
Darida | 1 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 1 - 0 | Darida | ||
Aggr. | Darida | 1 - 3 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 0 - 0 | Dinamo Minsk | ||
Wednesday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 1 - 0 | Dnepr Mogilev | ||
Aggr. | Dnepr Mogilev | 0 - 1 | Dinamo Minsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | ||
---|---|---|---|---|---|
Saturday | |||||
FT
|
SKVICH | 0 - 2 | Dinamo Minsk | ||
Friday | |||||
FT
|
Dinamo Minsk | 0 - 1 | SKVICH | ||
Aggr. | SKVICH | 1 - 2 | Dinamo Minsk | ||
Saturday | |||||
|
Zhlobin | CANC | Partizan Minsk | ||
Friday | |||||
|
Partizan Minsk | CANC | Zhlobin | ||
Aggr. | Zhlobin | CANC | Partizan Minsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Dinamo Brest | 0 - 2 | Gomel | ||
Saturday | |||||
FT
|
Gomel | 1 - 2 | Dinamo Brest | ||
Aggr. | Dinamo Brest | 2 - 3 | Gomel | ||
Saturday | |||||
FT
|
Minsk | 0 - 1 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Saturday | |||||
FT
|
Shakhtyor Soligorsk | 3 - 2 | Minsk | ||
Aggr. | Minsk | 2 - 4 | Shakhtyor Soligorsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
BATE | 1 - 0 | Veras Nesvizh | ||
Friday | |||||
FT
|
Veras Nesvizh | 0 - 1 | BATE | ||
Aggr. | BATE | 2 - 0 | Veras Nesvizh | ||
Sunday | |||||
FT
|
Dnepr Mogilev | 1 - 0 | Vitebsk | ||
Friday | |||||
FT
|
Vitebsk | 0 - 1 | Dnepr Mogilev | ||
Aggr. | Dnepr Mogilev | 2 - 0 | Vitebsk | ||
Sunday | |||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 0 | Myasokombinat | ||
Saturday | |||||
FT
|
Myasokombinat | 0 - 1 | Khimik Svetlogorsk | ||
Aggr. | Khimik Svetlogorsk | 2 - 0 | Myasokombinat | ||
Sunday | |||||
FT
|
Darida | 1 - 0 | Neman Grodno | ||
Saturday | |||||
FT
|
Neman Grodno | 0 - 1 | Darida | ||
Aggr. | Darida | 2 - 0 | Neman Grodno |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Thursday | ||||
FT
|
Veras Nesvizh | 2 - 0 | Belshina | |
Thursday | ||||
FT
|
Khimik Svetlogorsk | 1 - 0 | Naftan | |
Thursday | ||||
FT
|
PMK Hantsevichi | 2 - 3 | Partizan Minsk | |
Thursday | ||||
FT
|
Zhlobin | 1 - 1 | Smorgon | |
Thursday | ||||
FT
|
Kommunalnik Slonim | 0 - 5 | Gomel | |
Thursday | ||||
FT
|
Volna | 0 - 1 | Dinamo Brest | |
Thursday | ||||
FT
|
Rechytsa | 0 - 1 | Minsk | |
Thursday | ||||
FT
|
Vertikal | 0 - 3 | Darida | |
Thursday | ||||
FT
|
Baranovichi | 0 - 3 | Neman Grodno | |
Thursday | ||||
FT
|
Energetik-BGU | 1 - 2 | SKVICH | |
Thursday | ||||
FT
|
BelCard | 1 - 2 | Vitebsk | |
Thursday | ||||
FT
|
Lida | 1 - 2 | Dnepr Mogilev | |
Sunday | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 0 - 2 | BATE | |
Wednesday | ||||
FT
|
Savit Mogilev | 0 - 2 | Shakhtyor Soligorsk | |
Thursday | ||||
FT
|
Myasokombinat | 2 - 0 | Torpedo BelAZ | |
Tuesday | ||||
FT
|
Slavia | 1 - 4 | Dinamo Minsk |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Khimik Grodno | 1 - 4 | Rechytsa | |
Saturday | ||||
FT
|
Polesya Kozenki | 0 - 2 | Lida | |
Saturday | ||||
FT
|
DJSSh Kirovsk | 0 - 4 | Veras Nesvizh | |
Saturday | ||||
FT
|
Krutogorye | 0 - 3 | Vertikal | |
Saturday | ||||
FT
|
Gorodeya | 0 - 2 | Slavia | |
Saturday | ||||
FT
|
SK Nalohovik Minsk | 0 - 0 | Khimik Svetlogorsk | |
Saturday | ||||
FT
|
PMK Hantsevichi | 3 - 1 | Polotsk | |
Saturday | ||||
FT
|
Atlant Kobrin | 0 - 9 | Savit Mogilev | |
Saturday | ||||
FT
|
Osipovichi | 0 - 1 | Kommunalnik Slonim | |
Saturday | ||||
FT
|
Mosty | 1 - 4 | Zhlobin | |
Saturday | ||||
FT
|
Myasokombinat | 2 - 1 | Granit | |
Saturday | ||||
FT
|
Orsha | 0 - 3 | BelCard | |
Saturday | ||||
FT
|
Byaroza 2010 | 0 - 1 | Volna | |
Saturday | ||||
FT
|
Molodechno | 1 - 5 | Baranovichi | |
Saturday | ||||
FT
|
Spartak Shklov | 3 - 1 | PMTs Postavy | |
Monday | ||||
FT
|
Neftyanik | 0 - 1 | Energetik-BGU |