Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Bonnyrigg White Eagles | 0 - 1 | MetroStars |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Bonnyrigg White Eagles | 1 - 0 | Gold Coast City | |
Sunday | ||||
FT
|
South Melbourne | 1 - 2 | MetroStars |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
South Hobart | 0 - 1 | South Melbourne | |
Saturday | ||||
FT
|
Cooma Tigers | 1 - 6 | Bonnyrigg White Eagles | |
Saturday | ||||
FT
|
Bayswater City | 0 - 0 | MetroStars | |
Saturday | ||||
FT
|
Weston Workers | 1 - 2 | Gold Coast City |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Friday | ||||
FT
|
Gold Coast City | 3 - 2 | Olympic | |
Saturday | ||||
FT
|
Perth | 0 - 1 | Bayswater City | |
Saturday | ||||
FT
|
South Hobart | 3 - 1 | Northern Rangers | |
Saturday | ||||
FT
|
Belconnen United | 3 - 3 | Canberra Croatia | |
Saturday | ||||
FT
|
MetroStars | 1 - 2 | Croydon | |
Sunday | ||||
FT
|
Weston Workers | 0 - 2 | Lambton Jaffas | |
Sunday | ||||
FT
|
Blacktown City | 2 - 1 | Sydney Olympic |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Sunday | ||||
FT
|
Weston Workers | 3 - 2 | Lambton Jaffas | |
Sunday | ||||
FT
|
Blacktown Spartans | 0 - 3 | Blacktown City | |
Saturday | ||||
FT
|
Croydon | 4 - 1 | Adelaide Blue Eagles |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
Sydney Olympic | 2 - 1 | Rockdale Ilinden | |
Saturday | ||||
FT
|
Croydon | 4 - 0 | Adelaide City | |
Sunday | ||||
FT
|
Charlestown Azzurri | 2 - 1 | Edgeworth Eagles | |
Sunday | ||||
FT
|
Adelaide Blue Eagles | 3 - 0 | Adelaide Comets |
Day | Home team | Score/Time | Away team | |
---|---|---|---|---|
Saturday | ||||
FT
|
West Adelaide | 0 - 2 | MetroStars | |
Saturday | ||||
FT
|
MetroStars | 0 - 1 | West Adelaide | |
Saturday | ||||
FT
|
Cooma Tigers | 0 - 6 | Belconnen United | |
Saturday | ||||
FT
|
Bayswater City | 0 - 5 | Perth | |
Saturday | ||||
FT
|
Bonnyrigg White Eagles | 0 - 1 | Blacktown City | |
Sunday | ||||
FT
|
Lambton Jaffas | 3 - 1 | Charlestown Azzurri | |
Sunday | ||||
FT
|
Newcastle Jets II | 2 - 3 | Weston Workers | |
Sunday | ||||
FT
|
Canberra Olympic | 2 - 3 | Canberra Croatia | |
Sunday | ||||
FT
|
Blacktown Spartans | 0 - 3 | Sydney Olympic | |
Sunday | ||||
FT
|
Balcatta Etna | 3 - 1 | Sorrento | |
Saturday | ||||
FT
|
Hobart Zebras | 1 - 3 | South Hobart | |
Saturday | ||||
FT
|
Northern Rangers | 3 - 1 | Olympia Warriors | |
Saturday | ||||
FT
|
Gold Coast City | 2 - 1 | Brisbane Strikers | |
Saturday | ||||
FT
|
Cairns | 4 - 5 | Olympia Warriors |